,  

Malinowska i Horodyńska o Karolinie Korwin-Piotrowskiej- „Jest rock’n’rollowym włóczykijem”

Korwin-Piotrowska pozjadała wszystkie rozumy...

Dawno Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska nie wypowiadały się o innych w swojej rubryce w Party. W najnowszym wydaniu, żona Oliviera Janiaka i jej koleżanka obsmarowały Karolinę Krowin-Piotrowską. I to na prawdę ostro.

Malinowska przyczepiła się do metamorfozy jaką przeszłą dziennikarka dzięki Top Model.

Doceniam pracę stylistów, bo widać ją tu bardzo.Osobiście uważam, że powinni poprosić o podwyżkę z racji pracy w niebezpiecznych warunkach. Korwin-Piotrowska pozjadała wszystkie rozumy, a przy okazji każdy z nich zagryzła czekoladką, żeby choć przez chwilę było w miarę miło. Karolina, przepraszam, pani Karolina wbrew swoim wyobrażeniem znajduje się na modowej równi pochyłej i nikt tu nie pomoże – napisała żona Oliviera Janiaka.

Horodyńska nie była łagodniejsza.

Cięty język i mocne opinie, które odbijają się szerokim echem. Z tego najbardziej znana jest pani Karolina. I nawet czasem ją za to lubię. Ostatnio przykuwa też uwagę swoją modową odsłoną, bo w końcu obecność w programie o modelkach do czegoś zobowiązuje – pisze Horodyńska w Party. Jednak jej stylizacje tylko mnie bawią. Raz jest okutanym w skórę mutantem, a raz rock’n’rollowym włóczykijem. Przez mój estetyczny gust nie przechodzi ani pani Karolina z przeszłości, ani ta z teraźniejszości. Zostaje jeszcze przyszłość. Poczekam.

Jak myślicie, mają rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.