, ,  

Małgosia Socha, Maciek Rock i Arek Jakubik użyczają głosu postaciom z „Królowej Śniegu”

Fotoszok.pl

Na wspaniałą zimową opowieść zapraszają do kin POLSAT i POLSAT JimJam

Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, w odległym królestwie panowała Królowa Śniegu, która sprowadziła na świat wieczną zimę… Początek brzmi znajomo? Tak! To jedna z najpiękniejszych baśni Andersena! Ale zaraz… Co w niej robi troll, piraci i dlaczego Kain jest synem czarodzieja?

O Andersenie, jakiego jeszcze nie znacie, opowiadają gwiazdy, które użyczyły głosu postaciom z nowej adaptacji „Królowej Śniegu”. Film animowany z udziałem Małgosi Sochy, Maćka Rocka i Arka Jakubika zagości na ekranach kin już w drugi dzień Świąt, 26 grudnia. Wybierzecie się?

Wypowiedzi gwiazd o filmie i linki do nagrań z ich udziałem:

Małgosia Socha, młoda piratka: „To będzie bardzo dobra zabawa dla wszystkich! I dla tych starszych, i dla tych młodszych (…) Może wbrew pozorom nawet się rozgrzejecie!”

Maciek Rock, filmowy książę: „Perypetie bohaterów pokazują, że w takich chłodnych okolicznościach może być bardzo gorąco. Jestem bardzo szczęśliwy, że akurat w tej wersji Królowej Śniegu mogę być księciem.”

Arek Jakubik, grający trolla: „Myślę, że rodzice, którzy przyjdą na ten film ze swoimi małymi pociechami będą bardzo zadowoleni!”

Fotoszok.pl
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.