,  

Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz opuści X Factor?

TVN

Tak obstawiają bukmacherzy!

Emocje w popularnym programie X Factor, emitowanym na antenie TVN, rosną z odcinka na odcinek. W ostatniej odsłonie z widowiskiem pożegnał się Mats Meguenni, który odpadł po zaciętej dogrywce z zespołem Dziewczyny. Specjaliści z polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) prognozują, że najbardziej zagrożona w najbliższym odcinku jest Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz.

Cieszący się dużą popularnością program X Factor gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy mają wpływ na dalsze losy uczestników widowiska. Zadecydowali oni już o opuszczeniu show przez cztery zespoły. Bukmacherzy STS przewidują, że w następnym odcinku najmniej głosów otrzyma albo gdańska nauczycielka, Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz, albo zespół Dziewczyny.  Z racji tego, że Pani Małgorzata nie cieszy się sympatią Kuby Wojewódzkiego a Maja Sablewska z pewnością będzie trzymała stronę swoich podopiecznych, wynik konfrontacji wydaje się być tylko jeden. Zdaniem ekspertów największą niespodziankę sprawiłoby odpadnięcie lubianego przez widzów Gienka Loski.

Każdemu odcinkowi programu towarzyszą coraz większe emocje, przez co notujemy stały wzrost zainteresowania zakładami na wyniki kolejnych programów. W zabawie dużą rolę, oprócz jakości występów poszczególnych wykonawców, odgrywają również sympatie widzów do jurorów spektaklu. Dlatego też trudniej przewidzieć, kto odpadnie w najbliższej odsłonie show. Przewidujemy jednak, że najbardziej zagrożona odpadnięciem z X Factor jest Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Każdy, kto w salonie STS postawi 100 zł na odpadnięcie Małgorzaty Szczepańskiej-Stankiewicz, może liczyć na wygraną 131,90 zł. Porażka zespołu Dziewczyny wiąże się z zyskiem 241,81 zł, a opuszczenie programu przez Gienka Loskę powiększy tę kwotę do 879,30 zł.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.