Małgorzata Foremniak podbija Hollywood!

Zagra u boku takich sław jak Al Pacino czy Nikole Kidman!

Pod koniec ubiegłego roku Małgorzata Foremniak przeszła pod skrzydła amerykańskiej agencji aktorskiej CAA.  Agencja opiekuje się takimi gwiazdami jak  Meryl Streep , George Clooney i Brad Pitt.

 

Foremniak od miesięcy pilnie się uczy angielskiego. Jak się dowiedział Super Express, aktorka przeszła już casting do międzynarodowej produkcji a co za tym idzie, ma stanąć na planie filmowym, którego budżet wynosić będzie 100 mln dolarów!

Małgosia zagra co prawda drugoplanową rolę, ale z Nicole Kidman i Alem Pacino. Reżyserem filmu będzie Giuseppe Tornatore, laureat Oscara – mówi źródło i dodaje: – Film z udziałem Małgosi ma nosić tytuł „Leningrad” i opowiadać będzie o czasach wojny.

Co na to Foremniak?- Nie będę tego komentować. Mam próbę w teatrze. Muszę wracać do pracy.

Foremniak może wielu gwiazdom doradzić jak się robi międzynarodową karierę – do tego chyba nie trzeba rozgłosu:)

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Małgorzata Foremniak podbija Hollywood!

  • lulu

    Do tego filmu szukali kobiety; -wiek okolo 50-tki -bez talentu aktorskiego -bez znajomości angielskiego -z twarzą, przeciętną, przaśną, bez wyrazu
    -pochodzenie mongolskie. I wyskoczyła im Foremniak! Co Foremniak może sobą reprezentować jak była z takim głombem jakim jest Maserak? Prawdopodobnie dostanie nic nie znaczący epizod. Przejdzie z miotłą w nieostrości na trzecim planie.

You must be logged in to post a comment.