Małgorzata Foremniak bez pracy?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Straciła kontrakt, nie ma dla niej ról.

Małgorzata Foremniak nie ma szczęścia od samego początku 2011 roku. Nie dość, że straciła intratny kontrakt reklamowy, to w dodatku na razie nie ma nowych ról.

Jesteśmy dopiero co po premierze i promocji filmu „Och, Karol 2”, w którym Małgosia zagrała jedną z głównych ról i na razie głównie na tym się skupiałyśmy – mówi Faktowi osoba z managementu Foremniak. – Nie chciałabym na razie mówić o nowych projektach, bo nie są one pewne – dodaje  rozmówczyni.

Gdzie zobaczymy aktorkę w najbliższym czasie?

Projektem, w którym z pewnością zobaczymy niebawem aktorkę, będzie sztuka „Jabłko”, która po długiej nieobecności wraca na teatralne deski. Niestety nie na długo. Na marzec zaplanowano jedynie dwa przedstawiania… Wszystko więc wskazuje na to, że w ciągu najbliższego półrocza Foremniak będziemy mogli oglądać jedynie w serialu TVP 2 „Na dobre i na złe”.- dodaje tabloid.

Foremniak w ostatnim czasie straciła kontrakt z firmą kosmetyczną, której twarzą była od 2008 roku . Na jej miejsce wejdzie Edyta Górniak.

– Jedna z najpiękniejszych kobiet polskiej estrady będzie promować przełomowy produkt do makijażu – pisze w oficjalnym oświadczeniu.

Do kieszeni jurorki Mam talent w tym roku wpadnie nie wiele pieniążków. O garnek nie ma co się martwić, w końcu jest ciągle na diecie 😉

Zobacz też: Kożuchowska jedzie z mężem na urlop

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.