,  

„Mała jesteś wielka!”- Nergal do Dody!

Doda stara się go unikać, on pisze do niej i ocenia na portalu społecznościowym.

Doda dwa dni temu miała premierę swojej płyty i siedmiu okładek do albumu, których zdjęcia Wam pokazaliśmy. Obejrzał je i Nergal, były facet Dody, który każda okładkę na swoim profilu na Facebooku opisał, jednak słowami niecenzuralnymi . Wpisy zaraz były kasowane, po został tylko jeden w którym czytamy.

Nowa płyta Dody… wyszła wczoraj i jest kurewsko dobra! – pisze zachwycony Nergal. Nie pamiętam kiedy tak podobał mi się krajowy pop (czy w ogóle mi się kiedykolwiek podobał?). Mam przed sobą 7 różnych wydań, zawodowa produkcje (5th Element), baaaardzo fajne, zapamiętywalne numery z ogniem i jajami, intrygujące teksty i wreszcie… okładka mnóstwo świetnej fotografii, trochę kontrowersji (patrz załączony obrazek)…liczę na małą rewolucje w skali kraju i dużo fermentu ha ha. Gratuluje Mała, jesteś Wielka 🙂 Satan = Freedom

Wpis ten zaraz po tym został usunięty , muzyk nie odpuścił i jeszcze raz napisał:

..wyszla wczoraj i jest kurewsko dobra…nie mam sily powtarzac poprzedniej regulki, ktora musialem przed chwila skasowac razem z „obsceniczna” fotka. Facebook mnie cenzuruje. Teraz usuneli KOLEJNE zdjecie z postem. Poddaje sie…obiecuje, to juz OSTATNI post na ten temat. Jestem wkurwiony. Nienawidze poprawnosci politycznej. Anyway, gratuluje plyty Mala, jestes Wielka.

Satan = Freedom

Myślicie, że Doda mu odpowie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.