Making off ze Steffenem Moellerem dla Wilkinson

Jak palec kochanki na Twojej skórze” mówi Steffen Möller o nowej maszynce Wilkinson i uprawia z nią flirt podczas kręcenia zdjęć do  kampanii Wilkinson. Nr 1 w Niemczech. Dlaczego? Bo jest „ossstra!”. Obejrzyjcie making-off z sesji zdjęciowej Möllera dla Wilkinson.

 

Marka Wilkinson to numer 1 w Niemczech wśród maszynek jednorazowych*” – mówi Steffen Möller w reklamie dla producenta maszynek. W making-off z sesji fotograficznej padają także czulsze słówka w intymnej rozmowie Möllera z maszynką. „Też cię lubię, bo się uginasz”, „dotkniesz mnie jutro rano”, „jesteś ostra, mała!” wskazują na wyjątkowo wyrafinowany stosunek Steffena do Xtreme3 Ultimate…

 

Obejrzyjcie cały making-off z sesji reklamowej z Möllerem, a zobaczycie też  psa Steffena, zajadanie się preclami czy komputerowe odmładzanie bohatera. No i oczywiście samo golenie Steffena maszynkami Wilkinson Xtreme3! A jest na co podziwiać , bo zgodnie z wynikami ankiety* dotyczącej maszynki Wilkinson Xtreme3 aż 95% badanych, którzy przetestowali maszynkę chętnie poleciłoby ją swoim znajomym. Dlaczego? Bo „Xtreme3 to brzytwa”, „kosior”, „delikatna, ale dokładna”, „zero podrażnień, super!” – jak stwierdzili ankietowani**. Kampania reklamowa producenta maszynek przebiega w tym roku pod hasłem „Wilkinson nr 1 w Niemczech”. Szczegóły kampanii można śledzić na Facebooku: http://www.facebook.com/WilkinsonPolska.

 

Making-off z sesji zdjęciowej Steffena Möllera:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.