Making of z planu clipu akcji społecznej/Kasia Nova/Olga Borys/Agnieszka Kawiorska/Joanna Majstrak/Arkadiusz Andała

Fotoszok.pl
W hotelu Senator w Starachowicach zakończyły się właśnie zdjęcia do najnowszego clipu Kasi Nova, promującego singiel pod tytułem: „Hello, hello”. Clip jest częścią akcji społecznej promującej aktywne postawy zmierzające w kierunku eliminacji patologii społecznych takich jak handel ludźmi i współczesne niewolnictwo. Na planie clipu, wspierając projekt swoim zaangażowaniem pojawili się także: Olga Borys, Agnieszka Kawiorska i Olga Borys a także Arkadiusz Andała i Przemysław Stoppa.

 

Teledysk jest najważniejszym elementem kampanii społecznej mającej na celu prewencyjne przeciwdziałanie uprowadzeniu i porwań ludzi.

Głos w akcji zabierze także fundacja LA STRADA, mająca oddziały w wielu krajach i prowadząca telefon alarmowy dla osób, które znajdują się w sytuacji zagrożenia lub są świadkami takich przestępstw. Partnerem została także Omenaa Foundation założona przez Omenę Mensah.

 

Fabuła filmu nawiązuje do prostej historii uprowadzenia dwóch młodych dziewcząt. W tej roli wystąpiły piękne aktorki: Joanna Majstrak i Agnieszka Kawiorska. Problem zauważa fotograf i zgłasza dyrektorowi hotelu (Filip Prokop – właściciel hotelu Senator). Wzywa on detektywa – Arkadiusza Andałę (jeden z najbardziej cenionych polskich detektywów, który m.in. rozbił szajkę handlująca ludźmi w Holandii) i Olgę Borys. Wszyscy wcielili sie w dość mocne role fabularne ukazując pozytywną postawę, która wpływa na dalszy los młodych dziewcząt.

W czerwcu planowana jest oficjalna premiera clipu podczas konferencji prasowej, na której aktorzy biorący udział w teledysku, jak i inni znani i cenieni artyści polskiej sceny będą dyskutować na temat patologicznych zjawisk społecznych i aktywnej postawy społeczeństwa zmierzających do ich eliminacji.

Clip powstał dzięki partnerom projektu: Hotelowi Senator ze Starachowic, Isa Dora – która wykonała make-up, Chili Cosmetics i Pulanna a także Atelier Zabłotny.

Utwór  „Hello, hello” został skomponowany i wyprodukowany przez lidera i twórcę zespołu Varius Manx, Roberta Jansona. Słowa napisał Andrzej Ignatowski. Producentem clipu jest Punkt Agencja Marketingowa.

 

Kasia Nova poprzez ten utwór chciałaby pokazać swoją diametralną zmianę stylu zarówno muzycznego, jak i wizualnego. Wokalistka kojarzona dotychczas z muzyką dance, postawiła na klasę i ponadczasowy minimalizm.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Making of z planu clipu akcji społecznej/Kasia Nova/Olga Borys/Agnieszka Kawiorska/Joanna Majstrak/Arkadiusz Andała, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.