Majątek Bachledów jest większy niż Farrella!

ImageZwiązek Alicji i Colina budzi wiele kontrowersji. Wielu ludzi twierdzi, że Alicja poleciała na pieniądze i sławę. Jaka jest prawda?


Prawda jest taka, że Alicja Bachleda-Curuś zakochała się. Można by spekulować, że to raczej Colin Farrell poleciał na jej kasę jeśli już ktoś by miał lecieć tylko na majątek.

Magazyn ycie na gorąco opublikował obszerny artykuł ,w którym wymienił dokładnie majątek rodziny Bachledów-Curuś.

Tadeusz Bachleda-Curuś, ojciec Alicji jest geologiem. Zdaniem magazynu majątek jego szacuje się na 100 ml zł. Pan Tadeusz ma tylko dwoje dzieci…

Stryj Ali, Adam Bachleda-Curuś, był w 1995-2001 burmistrzem Zakopanego. Dwa lata temu trafił na listę najbogatszych Polaków według tygodnika Wprost – zajął tam 69. miejsce.Z majątkiem szacowanym na 305 milionów złotych…

Gros mojego majątku to spadek rodzinny – tłumaczy wuj Alicji. Mój tato został sierotą po wojnie, wszystko, co posiadali bliscy, trafiło w jego ręce. Nie mój udział w tym, że ten majątek ulokowany jest przy Krupówkach, głównej ulicy Zakopanego.

Wuj Ali dorobił sie na nieruchomościach. Jest właścicielem 100 obiektów użytkowych, w tym 50 sklepów, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, wyciągu narciarskiego, portu na Mazurach, centrów handlowych, wielu hektarów gruntów rolnych oraz kilku spółek. W kilku innych jest udziałowcem. Do Bachledów-Curusiów należą na przykład… krakowskie Sukiennice.

Jeden z analityków bankowych oszacował majątek Bachledów na ok. 1 miliard zł. To jest jakieś 300 milionów dolarów patrząc na gażę Colina który za film bierze około 20 milionów dolarów.

Podczas wizyty w Polsce i u rodziny Alicji, Colin miał zrozumieć, że jego majątek nie pociąga Alicji. Bachledowie namawiają Farrella do wspólnych interesów, chcą by zainwestował na Podhalu , wtedy mógłby dorównać Alicji majątkiem.Tak więc ile dajecie czasu temu związkowi? Przy takim majątku Ali może zostanie trochę dłużej?

Curusiowie znów zrobili świetny interes – mówią z podziwem górale. Ich wnuk będzie spadkobiercą nie tylko ich fortuny, ale też majątku i nazwiska gwiazdora z Hollywood.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.