,  

Majoch pozywa Dodę!

Zdążył pierwszy to zrobić?

Doda zarzuciła Jakubowi Majochowi, że w okresie współpracy  podpisywał w jej imieniu umowy nie mają pełnomocnictwa. Majoch długo nie czekał,zeskanował dokument jaki Rabczewska podpisała i wrzucić do sieci. Zapowiedział też, że idzie do sądu, dochodzić swoich praw.

Na podstawie tego oświadczenia zawarliśmy na rzecz Pani Rabczewskiej szereg umów, dzięki którym mogła choćby zrealizować swój ostatni teledysk, nagrać piosenkę do filmu „Kac Wawa” czy wyjechać na darmowe wakacje z Panem Błażejem Szychowskim – czytamy. Przedstawianie przez Artystkę kolejnych nieprawdziwych informacji szkodzi przede wszystkim jej samej. Przypominam, iż w sierpniu media obiegło oświadczenie Pani Rabczewskiej, która poinformowała, że jej interesy od dnia 10 sierpnia 2011 r. reprezentuje QM Music – wytwórnia muzyczna należąca do Spółki Hapro Media Polska Sp. z o.o. – widnieje zapis w dokumencie.

Jednocześnie informuję, że podjęliśmy decyzję o wystąpieniu przeciwko Pani Rabczewskiej na drogę sądową w celu wyegzekwowania należnego nam wynagrodzenia oraz zaprzestania ciągłych, bezzasadnych pomówień pod naszym adresem.– straszy Majoch.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.