Majewski szuka pracy u konkurencji!

Ma dość TVN-u?

Szymon Majewski po tym jak podpisał kontrakt z bankiem i na którym zarobił krocie podpadł pracodawcy. TVN odebrał mu program, wsadził jako drugoplanową postać w nowym. Kabareciarzowi od samego początku nie podoba się taka sytuacja i postanowił poszukać sobie pracy  u konkurencji.

Okoliczności spowodowały, że Szymon stracił serce do TVN. Dlatego poważnie myśli o podjęciu rozmów z konkurencyjnymi stacjami – mówi Faktowi  osoba blisko współpracująca z Majewskim.

Drażniącym tematem Majewskiego jest fakt, że dyrektor stacji Edward Miszczak udzielił niedawno wywiadu ,w którym powiedział, że nie do końca jest zadowolony z udziału Szymona w kampanii reklamowej banku.

(…) oczywiście nie jesteśmy do końca zadowoleni z tak nadmiernej obecności naszej gwiazdy w kampanii reklamowej – stwierdził przełożony Majewskiego.

Majewski jest skłócony też z producentem nowego satyrycznego programu „HDw3D”, w którym wcielił w postać Rinke Rooyensa i przedrzeźniał jego łamaną polszczyznę.

– Odkąd Rinke zorientował się, że Szymon robi sobie z niego żarty, panowie przestali ze sobą rozmawiaćDlatego Majewski chce prowadzić rozmowy z innymi stacjami bez udziału Rooyensa.- dodaje informator.

Mówi się, że pierwszą stacją, do której uderzył showman jest Polsat.

Stacja ostatnio przejmuje pracowników TVN-u jednak płaci dużo mniej. Przykładem jest Kasia Skrzynecka, która odchodząc z Tańca z gwiazdami, dostała za program, który będzie prowadziła połowę mniejszą stawkę.  Czy będzie podobnie z Majewskim?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.