Majdanowi grozi 3 lata więzienia

 Wczoraj w TVN24 podano informację o zapadnięciu wyroku dla Majdana i jego koleżki za pobicie policjantów.


Prokuratura w Koszalinie postawiła mężczyznom zarzut pobicia i znieważenia policjantów w Mielnie .

Zdaniem prokuratury to, co zarejestrowano na filmie, potwierdza wersję policjantów. To oskarżani mężczyźni używali wobec nich przemocy – mówi Faktowi Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Piotr . jest oskarżony o stosowanie przemocy i znieważenie policjantów. Ponieważ w przypadku jednego z funkcjonariuszy spowodował uszkodzenia ciała, a ofiara była w szpitalu ponad tydzień, grozi mu aż 5 lat pozbawienia wolności – mówi prokurator Gąsiorowski. – Radosławowi M. za udaremnianie przemocą interwencji i znieważenie czterech policjantów grożą trzy lata. Podobne oskarżenie ciąży na trzecim z piłkarzy, Jarosławie Ch.

A całe zdarzenie miało miejsce w nocy z 27 na 28 lipca w Mielnie. Piłkarze bawili w należącym do kolegi z klubu pensjonacie. Mieszkańcy skarżyli się na zakłócanie ciszy nocnej przez imprezujących młodych ludzi. Przybyli z interwencją policjanci wdali się w utarczkę z piłkarzami. Doszło do bijatyki. Agresywni piłkarze spędzili noc w areszcie. Wczorajszy akt oskarżenia jest efektem trwającego od lipca śledztwa.

To teraz model będzie biegał w kajdankach po wybiegach?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.