Majdan zostanie uniewinniony?

 Jeden z policjantów wycofał swoje zeznania w sprawie pobicia przez Majdana w Mielnie.


Policjantowi , który rzekomo został pobity przez Radka Majdana wycofał swoje zeznania, jak donosi ycie na gorąco, policjantowi nie zależy już na ściganiu bramkarza.

Od samego początku oskarżenie, mówiące, że chłopaki zaatakowali policjantów, nie pozwolili im kontynuować interwencji przeciwko pijanej młodzieży w jednym z pensjonatów w Mielnie, wydawało się nie mieć racji bytu – mówi yciu na gorąco znajomy Radzia. Radek, Piotrek i Jarek zgodzili się na podanie ich pełnych nazwisk, powoływali się na nagranie z monitoringu i zeznania świadków, uważając nawet, że to oni stali się ofiarami działań policjantów.

Dla przypomnienia, w nocy z 27 na 28 lipca 2008 roku doszło do awantury między trzema piłkarzami – Radosławem Majdanem, Piotrem wierczewskim i Jarosławem Chwastkiem a policjantami. Piłkarze mieli zakłócać spokój na ośrodku.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że Radek jest w kontakcie ze swoją byłą żoną Sylwią, z którą  ma wspólne plany do stworzenia własnej linii ubrań. Wcześniejsze plotki okazują się prawdziwe.

Doda zaś swoją karierę zawdzięcza tylko Majdanowi, który w chwili kiedy się poznali był był już znany i dzięki niemu jest dziś kim jest.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.