, ,  

Majdan znalazł pokrewną duszę?

ImageKilka tygodni ćwiczeń, wspólnie spędzony czas i już się polubili.


Radek Majdan od trzech tygodni ćwiczy na sali z Izą Janachowską układy do tańca z gwiazdami.  Ten czas pozwolił na to by para się polubiła i znalazła wspólny język.

Jestem bardzo zaskoczona jego osobą – mówi Iza zapytana przez Fakt o Radka. – Jest otwarty i sympatyczny. Znaleźliśmy już wspólny język, potrafimy się pośmiać i pożartować – dodaje tancerka.

W miniony poniedziałek po konferencji prasowej, na której ogłoszono oficjalnie skład uczestników nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”, Majdan i Janachowska udali się wraz ze znajomymi do knajpki na spóźniony obiad. Jednak tancerka i sportowiec nie przejmowali się obecnością przyjaciół. Byli cały czas zajęci sobą. Wymieniali porozumiewawcze spojrzenia, posyłali sobie tajemnicze uśmiechy- donosi Fakt.

Jak się okazuje oboje pochodzą ze Szczecina, co nas jeszcze bardziej cieszy. Jeszcze niedawno Radek mówił, że jest sam i szuka drugiej swojej połówki. Może to właśnie jest ta? dziewczyna wydaje się sympatyczna. Po Radki widać luz i że się świetnie czuje w jej towarzystwie. Nie jest już zbity jak pies jak było przy Dodzie.

Trzymamy kciuki za Radka i Izę.

Pamiętacie by Radek kiedy ś tak się uśmiechał?

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.