,  

Majdan zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!

ImageNie chciała Doda, będziemy mieć Majdana w show Taniec z gwiazdami.


W 10 edycji Taniec z Gwiazdami zobaczymy Radka Majdana, byłego męża Dody, bramkarza. Będziemy mogli zobaczyć go w tangu, cha-cha czy też innych tańcach. A uczyć Majdana będzie piękna tancerka Izabela Janachowska .

Iza jest blondynką, taki wybór partnerki dla Radka nie był przypadkowy. Organizatorzy postarali się by była to osoba trafiająca w  jego gusta. Liczą na romans. Iza jest wolna i czeka na swoją drugą połówkę, podobnie jak Radek. eby było ciekawiej, oboje pochodzą ze Szczecina. Pierwszy trening maja już za sobą i już się lubią.

Na co liczyć może Majdan występując w show? Na razie nic nie wiadomo, wszystko zależy od tego,  co pokaże na ile się postara. W między czasie Radek musi też uczestniczyć w treningach piłkarskich. Mimo, że jest tylko rezerwowym, nie wolno mu opuszczać ani treningów ani meczy. Mamy nadzieję , że da sobie radę.

Radzio trzymamy za Ciebie kciuki, już Szczecin wygrał raz to jest Agata Kulesza a Bartek Kasprzykowski zajął drugie miejsce. Może Majdanowi uda równie daleko zajść.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.