Majdan zarobi dużo kasy

ImageTak się z niego naśmiewali, a on pokazał jakim jest prawdziwym facetem.


Radek Majdan w końcu się uwolni spod skrzydeł Dody. Już nie będzie musiał udawać w knajpach, że chce zapłacić a w ostateczności rachunki płaciła Doda. Tylko w tym roku bramkarz może zarobić nawet 600 tys. zł.

Kariera piłkarska Majdanowi już się skończyła i jakiś czas nie osiągał wielkich dochodów bo i nie bardzo było z czego. Teraz Radek jako model ma szanse znowu stać się kimś.

Tylko Polonia Warszawa, z którą Majdan ma podpisany kontrakt a który kończy się w czerwcu tego roku, wypłaci mu 200 tys. zł. Będąc twarzą agencji Magmodels, dostanie mu się kolejne 200 zł a do tego dochodzi jeszcze reklama prezerwatyw firmy Taboo i tu znowu dostanie 200 tys zł. Reklama prezerwatyw nie znalazła poparcia u Dody.

Media spekulują, że to nie koniec jeszcze . Rok się dopiero zaczął a fuchy podobno Majdanowi same się pchają w ręce. Rozpoznawalny bramkarz, bożyszcze kobiet ma szanse na zarobienie dużo więcej.

Na tę chwilę Radek nie może się jeszcze równać ze swoją byłą żoną co do zarobków. W końcu ona za jeden koncert kasuje 40 tys. zł do tego dochodzą pieniądze ze sprzedaży płyt. Ona jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu a jej wartość rynkowa przekracza pół miliona zł.za jeden kontrakt reklamowy.

Ale jedno jest pewne, utrzymanek nr 1 w Polsce już da radę sam utrzymać rodzinę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.