, ,  

Majdan usuwa ślady po Dodzie!

ImageMajdan zaczyna usuwać wszelkie ślady po swojej byłej żonie Dodzie. Jeszcze niedawno szczycił się tatuażami z wizerunkiem Doroty.


Kilka lat temu Radek wytatuował sobie na ramieniu podobiznę swojej wtedy ukochanej Dody. Dziś na tym miejscu jest twarz Indianina! – donosi Na żywo.

Moja była dziewczyna pokazała światu swojego nowego chłopaka, więc oni chcą udokumentować, jak załamany Radzio pociesza się w ramionach innej kobiety – mówi Majdan w rozmowie z "Na żywo".

I nie da się sprowokować, choć wielu na to liczy.

Liczą na to, że wdam się w awanturę, a paparazzi oczywiście zrobią zdjęcia, jak to było w przypadku Czarka Pazury. Ale to im się nie uda, bo jestem spokojny i pokojowo nastawiony do świata – zapewnia.

Swój tatuaż Radek usunął kilka dni temu w szczecińskim studio tatuażów, Doda z hebrajskim napisem  Kochać Radek  dwa lata temu.

Podobno Radek spotyka się z nową laską, łudząco przypominającą Dodę. Tyle, że jest delikatniejsza i ładniejsza. Czemu szuka w tej samej materii? Czy nie może to być zupełnie inna dziewczyna, na przykład czarnulka, ruda .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.