Majdan spędza święta w Szczecinie i mówi o planach na przyszłość

 Radek Majdan święta w tym roku spędzi w domu rodzinnym w Szczecinie. Będzie sporo ludzi, siostra z dziećmi, szwagier, brat i oczywiście mama.


Marzeniem Radka jest gitara, którą by chciał dostać pod choinkę. Bramkarz już raz udowodnił, że potrafi się posługiwać tym instrumentem. Gdyby dostał taki instrument poszedł  by na lekcje grania na gitarze i w końcu spełnił by swoje marzenie, na które do tej pory nie miał czasu.

Radek jest smakoszem pierogów z kapustą i grzybami, uwielbia też wigilijny barszcz. I jak co roku Radek o tej porze czas spędza w ciepłych krajach. Tym razem nie pojechał jeszcze ale może na Sylwestra gdy dostanie wizę, planuje wyjazd tym razem z kolegami do Miami,  Las Vegas lub Karaiby.

Gdy zakończył się program Taniec z gwiazdami Radek poczuł w końcu zmęczenie. W końcu znalazł czas dla przyjaciół.

Przez pierwszy tydzień po programie odpoczywałem, zmęczenie ze mnie schodziło. Teraz już wszystko wróciło do normy. Nadrabiam stracony czas z przyjaciółmi, chodzimy do kina, klubów. Czasami czytam książki, mam zgrupowania. Mam dużo wolnego czasu i chciałbym go jakoś wykorzystać. Planuję iść do szkoły trenerskiej od stycznia – powiedział Super Expressowi.

W swoim mieszkaniu w Warszawie ma pomocną panią , która zajmuje się domowymi obowiązkami. Sam nie gotuje, cóż pewnie nie potrafi. Jada w knajpach i klubie Polonii. Mimo, że mieszka sam nie czuje się samotny. Ma swój azyl gdzie może się skryć i odpocząć a gdy ma ochotę na towarzystwo, spotyka się z przyjaciółmi i rodziną.

Teraz coś o kobietach, to na pewno ciekawi wszystkich. Po zakończeniu się show TzG Radek nie zerwał kontaktu z Izą Janachowską. Spotykają się ale nie tak często już .

Jesteśmy dobrymi znajomymi, romansu nigdy między nami nie było – powiedział Majdan.

Od rozstania się ze swoją żoną jest samotny, uwierzycie?

Odkąd rozstałem się z Dodą nikogo nie miałem. Z jednej strony przyzwyczaiłem się do tego, z drugiej – jak się kończy jeden związek, nie masz ochoty przejść do następnego. Musi minąć trochę czasu, no i najważniejsze – trzeba spotkać właściwą osobę. Nie można tak dla zabicia czasu spotykać się z kobietą ani po to, żeby wszystkim pokazać, że nie jestem załamany. Nie można tak robić, bo wtedy rani się uczucia drugiej osoby. Kobieta potrzebuje prawdziwej miłości, ciepła, opieki. A z mężczyznami bywa różnie. Zdaję sobie sprawę, że mam już swoje lata i fajnie by było założyć rodzinę, ale to jest poważna decyzja. Myślę o tym, ale nie na zasadzie desperacji, że wstaję codziennie rano z myślą, że dziś muszę spotkać swoją przyszła żonę. Podchodzę do tego bardzo spokojnie
– opowiada bramkarz
SE.

Jaka powinna być tak jedyna i wyjątkowa dziewczyna?

Nie powiem tu nic szczególnie wyjątkowego. Jeśli chodzi o wygląd, to nie mam jakiś szczególnych wymagań. Przede wszystkim musi być wrażliwa, inteligentna, zabawna, powinna mieć swoje pasje, szanować mnie i chcieć stworzyć ze mną taki ciepły, prawdziwy, partnerski związek. Nie chcę być z kimś, kto potrafi tylko brać, a nic nie daje od siebie. Nie powinna też zdradzać, ale to są rzeczy, których wymaga chyba każdy facet- 
kontynuuje.

Pewnego dnia Radek powiedział, że żyje jak mnich, była to metafora a żyje normalnie. Jakoś sobie  daje radę!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.