Majdan rozpoczyna karierę w show-biznesie

ImageDrogę do kariery w show-biznesie Radek ma otwarta. Mówią, że dzięki Dodzie, być może. Teraz wszystko zależy od niego samego.


Już niedługo Radek Majdan przejdzie w stan spoczynku jako bramkarz. Niestety takie są reguły gry. Jednak on nie ma zamiaru spocząć na laurach. Mówi, że chciałby zostać konferansjerem.

Na początek bierze udział w Tańcu z gwiazdami. Mamy nadzieję, że zawojuje ten program. Jednak on szybko się kończy i co dalej. Radek chce prowadzić masowe imprezy.

Ma plany, by zostać konferansjerem. On potrafi rozmawiać z ludźmi, jest kulturalny i otwarty – mówi nam z poważną miną menedżer piłkarza. – Myślimy o tym, by Radek prowadził imprezy sportowe. Będzie robił to, na czym się zna – dodaje.

Znajomi Radka mówią o nim, że przy bliższym poznaniu jest równy gość. Miły sympatyczny. Jednak ma na koncie ma swoje wybryki ,o których długo nie zapomną ludzie. A szkoda, w końcu każdemu należy się druga szansa, każdy ma prawo zbłądzić.

 Wytyka mu się , że klnie jak szewc. No cóż bo to on jeden? Prowadzący wiadomości w TVN gdy myślą, że jest kamera wyłączona nie przebierają w słowach. Poza tym który, facet nie klnie? A kobiety? Wystarczy poczytać tu komentarze.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Majdan rozpoczyna karierę w show-biznesie

You must be logged in to post a comment.