Majdan przepuszcza kasę w kasynach!

ImageMajdan najwyraźniej nie ma co zrobić ze swoim życiem i pozostałą kasą, gdyż często widywany jest w kasynach gry, gdzie przepuszcza niezłe sumki.


ImageKto jak kto ale Majdan powinien wiedzieć, że w kasynie gier jeszcze nikt się nie dorobił ale co najwyżej można dużo stracić.

Na brak kasy Majdan nie może narzekać, bo podpisał kilka niezłych kontraktów, na których zarobił sporo. Chociaż mógł mieć więcej. Po zerwaniu kontraktu z firmą Taboo, gdzie reklamował prezerwatywy, jego portfel uszczuplił się o tylko 200 tysięcy. W drużynie piłkarskiej też mu nie idzie, za to wieczory często spędza w kasynie hotelu Hilton.

Pan Majdan często bywa u nas w kasynie i jest podobno namiętnym graczem – powiedział "Super Expressowi" jeden z pracowników hotelu.

No cóż, jak się nie ma co chce (czytaj Dody) to się ma albo będzie miało kłopoty. Lecz nie ma nic za darmo, żeby sobie pograć w kasynie, oszczędza na jedzeniu. Teraz stołuje się podobno w fast foodach.

Można by to też inaczej nazwać. Majdan poczuł się w końcu wolny . Już nikt na niego nie krzyczy w barach. I nie czuje się jak zbity pies.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.