,  

Majdan opiekuje się swoją partnerką z TZG

 Izabela Janachowska, partnerka Radka Majdana w ubiegłym tygodniu miała poważny wypadek samochodowy.


Izabela ma przesunięte dwa kręgi i naderwane ścięgna w kręgosłupie.
A mimo to wystąpiła w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami chociaż już miała być zastąpiona kimś innym.  Radek okazała się dobrym opiekunem Izy, nie odstępuje jej na krok.

Radosław troszczy się o mnie – przyznaje w rozmowie z Faktem tancerka. Kiedy lekarz zobaczył, w jakim stanie jest dziewczyna, z miejsca zabronił jej tańczyć. Tancerka jednak uparła się, że da radę pląsać podczas niedzielnego odcinka i szczęśliwie udało jej się dokończyć występ w programie na żywo – donosi Fakt.

producenci chcieli Izę zastąpić kimś innym, w tym momencie Radek chciał zrezygnować z programu. Iza zacisnęła zęby i wystąpiła. Radek teraz spędza każdą chwilę z tancerką. Pomaga jej poza programem, by się nie wysilała zbytnio. W końcu to program ich połączył, może jeszcze nie w parę.Ale gdyby Iza wypadła z show ich związek na razie partnerki mógłby się skończyć.

Na razie nie mam auta, dlatego też ostatnio często Radosław podwozi mnie wszędzie swoim samochodem – dodała tancerka. I niech wozi aby długo, według nas to oni do siebie pasują.


Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.