Majdan nie ma najlepszego zdania o Dodzie!

  Wszyscy czekali na wywiad z Majdanem, który opowiedział w programie Uwaga o kilku ważnych dla siebie sprawach, między innymi o Dodzie.


Radek Majdan jest na szóstym miejscu mężczyzn pożądanych przez kobiety w Polsce a mimo tego ciągle jest sam. Szuka tej jedynej , która będzie zwariowana ale i rozumiała go. Ta która będzie domowniczka i zechce urodzić dzieci. W końcu chyba każdy tego chce , Majdan też.

Wczoraj Radek wystąpił w programie Uwaga: Kulisy sław. O swoim życiu , karierze i kobietach opowiadał on, rodzice i koledzy. jaki na prawdę jest Majdan? Nadal jest dżentelmenem, mimo podpytywania o byłą żonę, on trzyma dystans co do wypowiedzi, nie wywleka brudów na światło dzienne. Na pewno nie był to idealny związek, nawet więcej Radek o Dodzie nie ma najlepszego zdania, tyle zdołano wyciągnąć od niego podczas nagrywania wywiadu. Reszty należy się domyślić.

Zdecydowana różnica charakterów i oczekiwań od życia – odpowiedział zapytany o powody, przez które rozpadło się jego małżeństwo z Rabczewską. Nie chce obrażać jej, w sensie, że zacznę mówić, jak naprawdę było. Nie mam najlepszego zdania o niej i na tym poprzestańmy.

Radek ma na ręku jeszcze tatuaż , który przypomina mu żonę, dlaczego jeszcze go nie usunął?

To jest tatuaż, który pewnie niedługo zostanie usunięty, ale nadal jest, głównie z braku czasu, imię mojej byłej żony.

Cały wywiad Radosława Majdana

W wywiadzie wzięli tez udział rodzice, państwa Majdan. Tak na marginesie, młodą Radek ma mamę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.