,  

Majdan nadal współpracuje z Taboo!

ImageWielki szum , oświadczenia a guzik prawda. Majdan nadal pracuje dla firmy prezerwatyw.


Radek tyle szumu zrobił koło współpracy z firmą Taboo, podobno zerwał umowę z nimi, gdyż został wykorzystany wizerunek Dody w reklamach.

Co na to mówią sami pracownicy Taboo?

Do tej pory Radosław Majdan nie rozwiązał z nami umowy – informuje szef marketingu Taboo w rozmowie z Na żywo. Dziwią nas doniesienia o tym, że wykorzystaliśmy jego wizerunek bez jego zgody. Pan Majdan wziął udział w sesji zdjęciowej zorganizowanej po podpisaniu kontraktu. Przygotowując się do ogólnokrajowej kampanii reklamowej, firma zainwestowała już znaczne środki finansowe.

Takie oświadczenie firmy jednoznacznie mówi, że w razie czego firma będzie swoich racji dochodzić na drodze sądowej. Ale póki co Doda sama z Majdanem robi świetną reklamę Taboo i nie potrzebne tu są nawet już bilbordy z wizerunkiem Majdana.

Na dodatek Majdan znowu zamieszkuje z Dorotą, jak sami mówią ich znajomi : – Radek znów mieszka z Dorotą . Nawet jeździ jej samochodem. To ona kazała mu rozwiązać ten kontrakt.

Nie rozumiemy skąd więc takie oburzenie z wykorzystywaniem wizerunku Dody w reklamach kondomów? Jeśli do tej pory sam nie zerwał kontraktu, to coś w tym musi być.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.