Majdan Modelem !

ImageRadek Majdan kończy karierę sportowca, właściwie jego kariera już się dawno sama skończyła. Kiedyś najlepszy bramkarz w Polsce, dziś właściwie bezrobotny.


Bramkarz Polonii podpisał umowę z agencją. Dzięki temu ma szansę zarobić nawet 250 tys. zł za kampanię reklamową.

Wcześniej już Wam pokazaliśmy jeden plakat na którym widniał Majdan, jest to agencja modeli, modelek i hostess MAG MODELS.

Majdan został określony jako najprzystojniejszy facet w Polsce !

To jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Szalenie ciekawy i miły. Szkoda byłoby nie wykorzystać takiego talentu – przekonuje Paula Marciniak , producentka z MAG MODELS.
I z dumą dodaje: – To my zaproponowaliśmy panu Majdanowi pracę. No i został twarzą naszej agencji!

Jak ustalił Super Expres, bramkarz podpisał zwykłą umowę o pracę. – Chcemy promować Radka. Chcemy, by uczestniczył w pokazach. Oczywiście jeśli zgłosi się poważna firma z propozycją reklamowania produktu, na przykład odzieżowa, pan Majdan może zostać twarzą owej firmy – dodaje Marciniak.

Jego kariera sportowa  legła w gruzach i czas coś robić , ale już kiedyś Majdan występował jako model.  Kilka lat temu prezentował kolekcję bielizny męskiej, ale – jak pisze bramkarz na oficjalnej swojej stronie – wtedy to był "jednorazowy wyskok, chęć sprawdzenia, jak wygląda ten biznes". – Treningi, obozy, wyjazdowe mecze zajmowały zbyt dużo czasu, żeby jeszcze myśleć o karierze modela.

To chyba lepiej biegać po wybiegach niż grzać ławkę rezerwowych .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.