Majdan kupił kolejne mieszkanie

Warte 2 mln zł!

Radek Majdan od jakiegoś czasu inwestuje w mieszkania. Jakiś czas temu kupił mieszkanie od właściciela klubu Polonia w podwarszawskim Piasecznie. Za mieszkanie zapłacił 2 mln zł, w remont zainwestował już 800 tysięcy. Kafle sprowadzał z Włoch.

Były bramkarz zatrudnił tę sama projektantkę, co Piotr Rubik.

Przypomnijmy, że Majdan jest już właścicielem mieszkania w Zakopanem, 200 metrowego mieszkania w Warszawie, teraz w Piasecznie, jest właścicielem działki nad jeziorem Chojno na Pojezierzu Brodnickim, gdzie miał stawiać dom a ten  miał wyglądać tak:

To będzie raczej przytulny dom, miejsce w którym mam się czuć dobrze i będę mógł podziwiać przyrodę a nie biegać po setkach metrów kwadratowych mieszkania. Na pewno będzie kominek i pomieszczenie na dobre wino.- mówił w rozmowie z Super Expressem.- Działka nie jest ogromna ale wystarczy żeby postawić dom, mieć swój ogród i kilka drzew Pomysł był w mojej głowie od dawna, od jakiegoś czasu szukałem miejsc w których będę mógł zacumować. Podczas pobytu z moim menadżerem Marcinem Szczutkowskim w Brodnicy zobaczyłem to miejscem i to jezioro, tak się dobrze złożyło że właśnie on miał na sprzedaż działkę, która mnie interesowała – dodał.

Wszystko to dla swojego przyszłego dziecka, którego nadal nie ma.

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.