Majdan i tajemnicza blondyna

ImageTylko Doda wyjechała do USA, Majdan poszedł w tango.


Doda poleciała do USA robić karierę a co robi w tym czasie jej ukochany Radzio? A Radzio tylko poczuł wolność, spotkał się podobno ze śliczną blondyneczką.

Spotkaliśmy go na placu Trzech Krzyży, gdzie spacerował z tajemniczą blondynką. Wprawdzie oboje nie okazywali sobie publicznie uczuć, ale rozstać się im było bardzo trudno. Dłuższą chwilę bardzo blisko siebie spędzili przed szpanerskim samochodem piłkarza, zanim każde udało się do swoich zajęć. Wydawało się jednak, że może to być początek nowej znajomości, jakby oboje poczuli wiosnę – donosi Super Express.

Majdan chyba nie uczy się na błędach, wszak jego rozwód z Dodą był właśnie z powodu jego zdrady. Była żona dała mu ponownie szansę ale ten chyba nie bardzo chce ją wykorzystać.

Tak czy siak, plotki i zdjęcia dotrą do Dody, która teraz daje koncerty w Chicago. Wyrzuci go ponownie czy uda, że niczego nie zauważyła?

Chociaż i Rabczewska nie próżnuje w USA, to co robiła i nie robiła na plaży a o czym nie chciała mówić w wywiadzie dla Faktu ( temat jajek, imprez itd) , również daje do myślenia.

Oboje chyba nie dorośli do życia w rodzinie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.