Majdan doradza jak polubić swojego partnera

A może partnerkę?

Radek Majdan był ościem Dzień Dobry TVN, w którym opowiadał jak próbował polubić wady swojej partnerki. Majdan zdradził czego by nie zniósł u swojej ukochanej.

Gośćmi programu były trzy inne osoby, kobiety, które byłego męża Dody dopuściły do głosu dopiero w ostatnich 30 sekundach wywiadu, w którym stwierdził, że nie ma złotego środka na polubienie wad drugiej połówki.

Kiedy jesteśmy ze sobą jakiś czas, próbujemy… się dostosowujemy sie, czasami bezwiednie. Problem pojawia się wtedy kiedy dwie mocne osobowości się ze sobą spotykają i każda prbuje postawić na swoim, chociaż skłonny jestem stwierdzić, że facet jest skłonny jest dalej się posunąć w ustępstwach, czyli nie naciskach na to aż tak bardzo, pokazał że ja za wszelką cenę  nie zmienię i wyszło na moje, bo tak na prawdę miłość polega na tym, że zupełnie bezwiednie, zupełnie naturalnie… i urwała stacja kolejne zdanie Majdana.

Jedno wiemy na pewno z Dodą się nie dogadał a miłośc nie przezwyciężyła nieporozumień. Dziś Majdan nie ma żony, nie ma dzieci a bardzo by chciał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.