,  

Majdan dementuje plotki o jego romansie z Orzechowską (sonda)

./ Michał Pieściuk / newspix.pl

Ma dość pomówień!

Jeden z portali klika dni temu napisał, że między Agnieszką Orzechowską i Radkiem Majdanem był jak to określił Mały Romans. Były bramkarz takiego upokorzenia nie wytrzymał i wystosował niemal natychmiast oświadczenie.

Bardzo popularny ostatnio wśród osób z tzw. „parciem na szkło” stał się pomysł autopromocji na plecach osób medialnie rozpoznawalnych, lubianych i szanowanychpisze w oświadczeniu. Przykre jest, choć w sumie zrozumiałe, bo przecież chodzi o kasę, że podrzędne brukowce podsycają te wyssane z palca informacje, promując i w ten sposób realizując cel osób pokroju taniej podróbki Angeliny Jolie (przepraszam Angelinę, za podawanie jej personaliów w kontekście osoby Agnieszki Orzechowskiej).

Nie muszę chyba kolejny raz dementować tych brukowych rewelacji, jakoby Radosław Majdan miał kiedykolwiek bliższy kontakt z tą Panią. Sam Radek nie komentował tych newsów, gdyż uznał je za śmieszne i nie warte zaprzątania sobie głowy. Wypowiedział się na ten temat jedynie raz – zapytany wprost przez Kubę Wojewódzkiego w jego programie – odpowiedź była krótka i jednoznaczna.

Generalnie unikamy osób pokroju pani Agnieszki Orzechowskiej. Jej usilne próby zainteresowania sobą mediów za pomocą tanich sensacji okraszonych przypadkowymi, robionymi z zaskoczenia zdjęciami z popularnymi osobami wydają nam się żałosne. Czekamy na bardziej inteligentne posunięcia, ale… o to chyba będzie trudno.

Radek się wstydzi romansu, czy Agnieszka go wymyśliła? Głosujcie

W chwili obecnej nie ma żadnych ankiet

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.