Majdan ciągle marzy o rodzinie

 Więc czemu nie szuka swojej drugiej połówki?


Radek Majdan ciągle jest sam. Ma w planach założyć rodzinę, spłodzić syna. W nowym 200 metrowym mieszkaniu, które niedawno kupił, urządził już pokój dla dziecka.

– Każdy z nas chce mieć drugą połowę, ale to nie jest tak, że szuka się jej desperacko. Wszystko, co ma przyjść, przychodzi samo, tym bardziej jeśli chodzi o miłość – mówi Faktowi Majdan i dodaje: – Jestem sam i daję sobie radę. Na pewno nie czuję się nieszczęśliwy.

Marz mu si piękna żona i gromadka dzieci. – Człowiek docelowo chce mieć rodzinę i ja jak najbardziej też – wyznaje w rozmowie z Gwiazdami Radek.

A mieszkanie urządza mu była przyjaciółka Dody, której ta odbiła męża. Małgorzata Muc, była już żona Dominika Drygasa. Pamiętacie randki Dody z Dominikiem, który porzucił żonę i dziecko dla Dody? Ta znowu świetnie dogaduje się z Radkiem.

Radek zdał się na nas. Dostałyśmy od niego pulę pieniędzy przeznaczoną na ten cel. Niemałą. Zapowiedział, że ma to być projekt na najwyższym poziomie – powiedziała Na żywo pani architekt. Chodzi oczywiście o urządzenie nowego mieszkania.

Zobacz też: Isabel przed życiową decyzją! Kogo wybierze?
źródło: Fakt.pl, Na żywo, Gwiazdy


Mazur

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.