, ,  

Majdan chce zrezygnować z reklamy prezerwatyw ?!

ImageRadosław Majdan czuje się oszukany i chce zrezygnować z kampanii reklamującej prezerwatywy.


Radek Majdan miał zarobić na reklamie prezerwatyw 200 zł. Jak się okazuje został oszukany, przynajmniej on tak twierdzi.

Bramkarz miał reklamować prezerwatywy na małych ulotkach, a nie wielkich billboardach. Poza tym w kampanii zostały wykorzystane zdjęcia, których bramkarz nie zaakceptował. Na domiar złego, wszystkie reklamy nawiązują do ukochanej Radosława, która wcześniej sama promowała markę Taboo. Majdanowi się to nie podobało i zapowiedział w specjalnym oświadczeniu, że chce rozwiązać kontrakt. – jak donosi Fakt.

Jest to wielkie nadużycie, czujemy się wykorzystani. Ta sprawa na pewno będzie miała swój finał w sądzie – zapowiada menedżerka Dody, Maja Sablewska. Nie prawdziwe jest również to, że Dorota niby miała sie umówić z Radkiem co do sposobu reklamy prezerwatyw.

Sama zaś firma Taboo zaprzecza jakimkolwiek konfliktom między nimi a Radkiem i podkreśla, że współpraca nadal trwa.

Tak brzmi całe oświadczenie Majdana:

Oświadczam, iż nie mogę uto samiać się z obecną kampanią reklamowa firmy Taboo, gdyż nie miałem wpływu ani też nie autoryzowałem zdjęć z moim udziałem, a to było warunkiem pojawienia się ich w ogólnej publikacji.

Ponad to nie mogę zgodzić się na używanie tanich chwytów reklamowych nawiązujących do Doroty, gdyż nie miała z tym nic wspólnego, ani tym bardziej nie była to jakakolwiek gra z jej strony.
Nie chcę dodawać nic więcej w tej sprawie żeby nie zaogniać sytuacji, mając jednocześnie wolę i nadzieję, że umowa ta zostanie rozwiązana.

 Jedno jest pewne, kompletnie się nie zrozumieliśmy z właścicielami tej firmy, co do wyglądu i prowadzenia kampanii reklamowej z użyciem mojego wizerunku.

Uprzedzając wszelkiego rodzaju dywagacje mądrych drzew, chciałbym zaznaczyć, że jest to moja autonomiczna decyzja, a dziennikarzy proszę kolejny raz o nie wtrącanie się w moje życie prywatne. – czytamy na stronie piłkarza (pisownia oryginalna).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.