,  

Majdan chce się pogodzić z Dodą przed kamerami

Damian Burzykowski / newspix.pl/ Michał Pieściuk / newspix.pl

Zaprosił ją na premierę swoich perfum!

Minęło już trzy lata od rozwody Dody i Majdana. Mimo, że para ze sobą oficjalnie nie rozmawia i nie spotyka się w trudnych chwilach zdarza się ,że Doda dzwoni do byłego męża, by poszukać u niego otuchy. Tak było gdy zostawił ja Nergal. Radek nie potwierdza tej informacji jednak znajomi pary twierdzą, że trochę dobrej woli z każdej strony  i mogli by oficjalnie utrzymywać kontakt.

Radkowi było przykro gdy dowiedział się, ze Nergal zerwał z Dorotą – mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jego znajomy. Chciał nawet do niej zadzwonić, ale w końcu uznał, że to nie najlepszy pomysł. Nie spotykają się ze sobą, ale Radek czyta wszystko na jej temat. Nie komentuje, nie krytykuje tylko się uśmiecha.

Radek podobnie jak Nergal …

Radek ciężko przeżył rozwód z Dodą, bo nieźle dała mu w kość, ale tak naprawdę ciągle czuje do niej sentyment – mówi informator tabloidu. Zresztą pomimo wszystko zawsze jej kibicował i cieszył się z jej sukcesów.

Radek Majdan wypuszcza na rynek swoje pierwsze perfumy, chce zaprosić na premierę zapachu Dodę i pogodzić się z nią. Czyżby wszystko dla autopromocji?

Myślicie, że Doda się pojawi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.