Majdan będzie reklamował prezerwatywy

ImageMajdan zaczyna karierę. W środę podpisał intratny kontrakt i został twarzą prezerwatyw firmy Taboo.


W tej samej firmie wcześniej pracowała Doda i współpracę zakończyła w nie dość wyjaśnionych okolicznościach. Majdan za to oczarował swoją osobą nowych pracodawców.

Radek to szalenie otwarty i miły człowiek. Choć sam przyznaje, że na biznesie zna się średnio, to jest profesjonalistą w każdym calu. Inaczej niż Doda – mówi pani Wiesława z promocji firmy Taboo.

Na razie Majdan podpisał kontrakt w firmą na rok, ale jest możliwość przedłużenia. Firma jest w trakcie tworzenia zespołu reklamowego a to lato będzie przełomem w okresie firmy. Już w marcu ruszą pierwsze reklamy.

Jak określili szefowie Taboo Majdana?

Ma piękne umięśnione ciało, a jego sportowa kariera wielu młodym ludziom imponuje. Nie da się też nie wspomnieć o rzeszach fanek Radka – wymienia jego plusy pani Wiesława.

Na potrzeby kampanii Majdan dostanie służbowego bentleya continental GTC wraz z kierowcą. Samochód wart tylko ! 1 mln zł.

Poza tymi przyjemnościami został jeszcze zarobek. Ile Majdan zarobi na gumach?

Kwota, na którą opiewa kontrakt, jest tajemnicą, mogę jedynie powiedzieć, że jest adekwatna do klasy i pozycji Radka w show-biznesie – podkreślają w promocji Taboo.

Według specjalistów cena Majdana to ok. 200 tys. zł. Luksusowe auto to cacko na dodatkową zachętę.

Na prośbę bramkarza Polonii w kontrakcie pojawiła się również klauzula mówiąca o tym, że część jego dochodu będzie przekazywana na organizacje charytatywne. Dziś nie wiadomo jeszcze, ile to będzie i jakim celom ta kwota posłuży – donosi Na żywo.

Ale jest jeszcze coś. Majdan do zakończenia kontraktu zobowiązał się używać prezerwatyw tylko firmy Taboo ! Podobno Doda jest wściekła, ona również została w ten sposób twarzą tej firmy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.