Majątek Violetty Villas to zgliszcza

Jest też teza, że piosenkarka zmarła dużo wcześniej .

Majątek Violetty Villas do dom i działka w Lewinie Kłodzkim, warte około 600 tysięcy zł. Jednak w jakim stanie jest posiadłość, wie tylko rodzinna zmarłej Divy.

Majątek po Villas to zgliszcza. Wszystko jest w opłakanym stanie – mówiła wczoraj w „Pytaniu na śniadanie” Małgorzata Gospodarek, synowa Villas.

Violetta była osaczona i zmanipulowana. Miała tak poważne dolegliwości psychiczne, że nie potrafiła ocenić, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem – stwierdziła Gospodarek kiedy została zapytana o powody złych kontaktów jej męża z Violettą.- Gdy mąż wszedł do domu już po śmierci Violetty zobaczył w jak opłakanym stanie była. Miała siniaka na nodze, druga noga leżała bezwładnie, widać było że jest złamana.

Prokuratura cały czas bada sprawę, a Budzyńska nie ma sobie nic do zarzucenia.

Syn nigdy nie próbował nawiązać żadnego kontaktu z matką, nie wysyłał kartek ani na urodziny, ani na święta i nieprawdą jest ze blokowałam mu dostęp do matki. Pani Violetta ostatnio koncertowała w Kielcach, w zeszłym roku w Zabrzu i jeśli tak bardzo chciał spotkać się z matką to mógł normalnie przyjść na koncert – mówi Faktowi.

Budzyńska twierdzi, że były dwa testamenty, w jednym wydziedzicza syna, w drugim też całą rodzinę.

Pierwszy testament był napisany w grudniu 2007, a Pani Violetta opuściła szpital w styczniu 2007, więc jest nieprawdą, jak twierdzi rodzina, że napisała go po wyjściu ze szpitala pod wpływem leków. Testament ten był ogólnie znany, pisały o nim media, mówiła telewizja, niemożliwe jest, że rodzina o nim nie wiedziała. Pani Violetta czekała 9 miesięcy na jakikolwiek odzew ze strony syna i rodziny. Niestety nie doczekała się więc we wrześniu 2008 postanowiła zrobić drugi testament, w którym wydziedziczyła wszystkich. Zrobiła to przez wzgląd na mnie, ponieważ bała się, że po jej śmierci będę miała duże problemy z jej rodziną i jak widać nie pomyliła się – tłumaczy  Budzyńska.

To dziwne, że nagle Budzyńska zrobiła się taka rozmowna. Kiedy żyła Violetta Villas, nikomu ani słowa nie chciała powiedzieć, nie chciała nikogo do domu wpuścić, prócz miejscowych pijaczków.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Majątek Violetty Villas to zgliszcza, 9.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.