,  

Maja Sablewska wzięła udział w X-Faktor dla pieniędzy

Michał Pieściuk / newspix.pl

Na Edycie i Marinie zarobiła niewiele.

Maja Sablewska postawiła wszystko na jedną kartkę biorąc udział w nowym show X-Faktor. Jak się okazuje powodem były pieniądz, których wiele do tej pory na swoich podopiecznych nie zarobiła.

Gdy Maja zajęła się karierą Edyty, ona nie grała prawie żadnych koncertów. Majka nie dostawała więc pieniędzy. Sytuacja ta trwała przez kilka miesięcy – mówi Faktowi znajomy Sablewskiej. – Maja zaczęła zarabiać dopiero wtedy, gdy Górniak wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami” – dodaje rozmówca. Również dokonania młodszej podopiecznej Sablewskiej, Mariny, nie przynosiły jej byłej już agentce zbyt wielu profitów.

Decydując się na współpracę z Łuczenko, Maja wiedziała, że nie zyska na tym zbyt dużo. Wierzyła jednak w jej talent i możliwości, dlatego zainwestowała w nią własne pieniądze, ok. 100 tys. zł – zdradza znajoma Sablewskiej.

I choć Marina Łuczenko wystąpiła w kampanii gry komputerowej i firmy produkującej m.in. telefony komórkowe, jej wynagrodzenie było symboliczne. A Maja zarobiła na tym niewiele, bo ok. 7–8 tys. zł.

Maja chce otworzyć profesjonalną firmę menadżerską z Żanetą Szlagowską ale to nie wszystko. Majka od lat pomaga finansowo rodzinie.

Zobacz też:Gwiazda kabaretu teraz będzie…

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.