Maja Sablewska w II edycji X-Faktor!

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Wojewódzki zrezygnuje czy stawi czoło nielubianej koleżance?

Maja Sablewska godząc się na występ w X-Faktor chyba nie przypuszczała, że stanie się tak popularną gwiazdą i  do tego chcianą. Początek w show był dla Mai bardzo trudny. Nie przyzwyczajona do kamer, trzęsące ręce chowała pod stół, bała się odcinków  na żywo. I do tego jeszcze ostra krytyka z każdej strony.

Nic jednak nie wystraszyło jurorki i menadżerki gwiazd. Sablewska obyła się już z show-biznesem na tyle, że zrobiła się pewniejsza siebie. Jej popularność docenił też TVN, który chce by wzięła udział w kolejnej edycji X-Faktor.

– Producenci show i władze TVN są zadowoleni z poczynań Mai, dlatego postanowiono, że będzie jurorem w kolejnych dwóch edycjach show – zdradza „Gwiazdom” bliska znajoma Sablewskiej. – Dzięki udziałowi w „X Factor” udało mi się spojrzeć na siebie łaskawszym okiem i zaczynam akceptować siebie taką, jaką jestem – zdradza tabloidowi jurorka show. – Całe życie miałam kompleks nóg. Zawsze uważałam, że są za długie. Od najmłodszych lat byłam najwyższa wśród rówieśników i źle się z tym czułam. Miałam wrażenie, jakbym chodziła na szczudłach. Dziś staram się uczyć, że to, co w moim przeświadczeniu działało na moją niekorzyść, może być moim atutem – wyjaśnia nam Maja.

Za długie nogi? Która kobieta by nie chciała takich mieć?

Zanim jednak odbędzie się druga edycja show, Maja poświęci swój czas Toli Szlagowskiej, z którą jedzie do Los Angeles, doszlifuje też język angielski. Chciałaby też znaleźć swoją miłość, bo wbrew plotkom jest ciągle sama.

Zobacz też:Śleszyńska zagrała rolę życia. Jaką?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.