,  

Maja Sablewska podpadnie Joannie Krupie?

starnews.pl

Modelka może narobić szumu, dlaczego?

Maja Sablewska dla X-Faktor poświęciła pracę w Edytą Górniak. Widać diwa nie jest tyle warta, ile by się wydawało. Już niedługo Majka zasiądzie w jury nowego show i będzie numer jeden w mediach. Przyszła gwiazda ma swoje ulubione ciuchy, które szyte są ze skór. Co na to Joanna Krupa?

Skórzana kurtka i spodnie Sablewskiej , to prawdziwy hit. Nawet w tak mrocznym stylu prezentuje się niezwykle sexy.– zauważył Fakt.

Z drugiej strony Krupa powinna uważać, bo jej lista nielubianych polskich gwiazd jest co raz dłuższa, a jeśli one podpiszą pakt przeciwko modelce, która mieszka na co dzień w Los Angeles? Strach pomyśleć:)

Zobacz też: Była tancerka ubiera misskę.

źródło: Fakt.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

Wygląda rewelacyjnie 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Maja Sablewska podpadnie Joannie Krupie?

  • Kola

    -> gość: Czy jeśli twojego ulubionego zwierzaka, obdarto by ze skóry i zrobiono z niej np. szalik dla tej pani w którym „świetnie by wyglądała” to czy dla ciebie nie stanowiłby to problemu ?. Nie jestem żadnym oszołomskim obrońcą zwierząt, ale obdzieranie ich ze skóry dla mody, pieniędzy, poprawy humoru, czy cholera wie jeszcze jakich „biznesowych” powodów, to nie jest dla mnie zupełnie normalne (tym bardziej gdy oglądnie się kilka filmików np. na youtube jak to tak naprawdę wygląda).

You must be logged in to post a comment.