Maja Sablewska opowie co się dzieje w show-biznesie?

Wychodzę do Was z obietnicą, że nigdy nie pozwolę, by władza, pieniądze czy prywatne zamiary stanęły na drodze relacjonowania prawdy!

Maja Sablewska straciła szansę wzięcia udziału w drugiej edycji X-Faktor, za czym stoi Kuba Wojewódzki. Do tej pory mało mówiąca menadżerka w końcu nie wytrzymałą, coś w niej chyba pęka. Bo jak długo można wytrzymać?– Jaka sama napisała na swoim blogu.

Maja chce się otworzyć i napisać więcej o sobie, być może także o ludziach z jakimi miała do czynienia.

Jeśli istnieje sprawiedliwość na tym świecie, a miłość zmienia go z brzydkiego na piękny, to jestem spokojna.

Zawsze wydawało mi się, że warto uczyć się sztuki milczenia, bo czasami słowa niewypowiedziane są bardziej zrozumiałe. Pytanie…? Ile można wytrzymać. I drugie pytanie…? Czy to odpowiedni czas. Zawsze robiłam to, co podpowiadała mi intuicja i wiecie co w tym momencie mi podpowiada…?! – pyta Maja

Że to miejsce, ten blog, powstał po to, abyście dowiedzieli się o mnie dużo więcej niż zakładałam. Teraz o mnie, a zaraz potem o ludziach, którzy za plecami innych posługują się takimi metodami, których nigdy nie będę tolerować (to jest to słowo „NIGDY”, które się nie zmieni) – tłumaczy.
Na tym blogu głos szczerości będzie walczył ze złymi intencjami i tymi, którzy w białych rękawiczkach czynią zło, bo „na koniec dnia“ KAŻDY musi zdjąć rękawiczki i „umyć ręce“, a wygra ten, kto nie musi walczyć… Wychodzę do Was z obietnicą, że nigdy nie pozwolę, by władza, pieniądze czy prywatne zamiary stanęły na drodze relacjonowania prawdy. (!)

Czy ktoś już powinien się bać?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.