,  

Maja Sablewska o swoim zwolnieniu z pracy dowiedziała się z Internetu

Kapif

Nic nie wiedziała, że Edyta ją wywaliła.

Edyta Górniak dwa dni temu wysłała do mediów informację, że zwalnia Maję Sablewską z jej obowiązków, gdyż nie może na niej polegać.  Piosenkarka napisała też, że potrzebuje takiego menadżera, który poświęci jej całkowicie czas i będzie w pełni zaangażowany w jej pracę. Maja z kolei złamała te zasady przyjmując pracę w jury w X-Faktor.

Wczoraj w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wyznała, że Maja nie została wcześniej uprzedzona o kroku Edyty. O zerwaniu kontraktu menadżerskiego Sablewska dowiedziała się z Internetu.

Zdaje się, że Edyta Górniak nie potrafi rozmówić się z kimś prosto w oczy. To już nie pierwszy raz, kiedy w taki sposób załatwia sprawy zawodowe.

– Przykro mi, że zakończyło się to w tak nieprofesjonalny sposób – powiedziała między innymi Faktowi.

Zanim jednak Maja Sablewska zgodziła się wziąć udział w X-Faktor , przeprowadziła wiele rozmów ze swoją podopieczną w temacie. Górniak miała również wystąpić w show jako gość specjalny i to często. Wydawało się, że Edzia jest już pogodzona z tematem.

Edyta po wysłaniu swojego oświadczenia, w poniedziałek próbowała skontaktować się z Sablewską. Menedżerka tego nie potwierdza, adres mailowy biura Górniak milczy. Jej osobisty przyjaciel, znany prawnik, na nasze pytania odpowiedział mailowo. I napisał tylko, że nie zajmuje się zawodowymi sprawami piosenkarki. Choć osoby z otoczenia Górniak twierdzą, że jest inaczej, faktem jest, że po zwolnieniu Sablewskiej kontakt z gwiazdą jest właściwie niemożliwy…- czytamy w Fakcie.

Majka była nie tylko menadżerką ale też przyjaciółką, co wiele razy podkreślała sama Górniak. Dzięki Mai wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie otrzymała najwyższą gażę w historii show i długo pewnie nikt takiej nie dostanie, 60 tysięcy za odcinek. Był już zebrany materiał i ułożony harmonogram na nową  płytę.  To co się stało, przeczuwała Sablewska, tylko nie myślała, że w taki sposób.

(…)była zaskoczona, to formą i momentem, w którym pojawiło się oświadczenie. Późnym wieczorem, dzień przed pierwszymi castingami do show…– czytamy dalej w Fakcie.

Zostanie jurorem w X-Faktor to ogromna szansa na zaistnienie w mediach, ogromna szansa na karierę. Podejmując się takie wyzwania, Sablewska postawiła na szalę i zaryzykowała, albo jej osobisty biznes ruszy z miejsca w innym kierunku albo będzie tkwiła przy niezdecydowanej, chimerycznej Edycie Górniak, która w zasadzie swoją karierę  dawno już zakończyła. Od samego początku nie wierzyliśmy,że nowa płyta piosenkarki w ogóle się ukaże. Nasze przypuszczenia się sprawdzają.

Zobacz też:Marczuk chce wrócić do telewizji

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Górniak

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.