, ,  

Maja Sablewska o stronach fanów Mariny!

 Fani, którzy pozakładali strony poświęcone swojej idolce, nagle zaczęli dostawać maile z nakazem natychmiastowego zamknięcia stron. O co chodzi? Przeczytaj oświadczenie Mai Sablewskiej.


Marina jest pod opieka Mai Sablewskiej od ponad roku. W tym czasie została utworzona profesjonalna strona Mariny a fani zaczęli tworzyć swoje dla swojej młodziutkiej idolki. Taka jest kolej rzeczy. Od jakiegoś czasu ci sami fani zaczęli dostawać maile z nakazame pozamykania stron. Takie maile miała wysyłać menedżerka, maja Sablewska, która napsałą w oświadczeniu.

Management Mariny dementuje informacje jakoby rozsyłał wiadomości do fanów Artystki z żądaniem natychmiastowego zamknięcia blogów oraz wszelkich nieoficjalnych stron o Marinie. TAKA SYTUACJA NIGDY NIE MIAA MIEJSCA!!! Jeżeli więc dostaniecie wiadomość o podobnej treści, bardzo prosimy o niezwłoczne przesłanie jej do managerki Mariny wraz z adresem nadawcy! Każdy Fan Mariny jest równy i niezwykle ważny dla Artystki, dlatego bardzo nam przykro, że niektórzy z Was mieli nieprzyjemności. Nieuczciwi anty-fani niebawem zostaną namierzeni, tego możecie być pewni!

Jak to w życiu bywa ma się zwolenników , ma się przeciwnków. W każdym razie, do tej pory żadna strona nie została zamknieta i na razie nie ma takiej potrzeby.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.