Maja Sablewska o spotkaniu z Kate Moss

„można mieć ciastko i zjeść ciastko”. Kate Moss jest jedyną królową!

Maja Sablewska po tym jak została twarzą Rimmel w Polsce, poleciała do Londynu by spotkać się z Kate Moss. O swoich wrażeniach ze spotkania na pisała na swoim blogu.

Trzeci dzień podchodzę do napisania newsa o moim spotkaniu z Kate i po raz trzeci nie wiem jak się do tego zabrać. W jaki sposób opowiedzieć Wam o moich odczuciach, tak żeby przekazać Wam wszystkie emocje, które towarzyszą mi do tej pory. I mimo najszczerszych chęci, na ten moment nie potrafię tego wyrazić.
Wiem tylko jedno, że już nigdy nie będę sugerowała się zdaniem innych, dopóki sama, poprzez własne relacje, nie wyrobię sobie opinii… (każdemu to polecam). Kate jest KRÓLOWĄ i nie dlatego że „nosi koronę”, a dlatego, że jest szczera, naturalna i prawdziwa we wszystkim co robi. Jest ponadczasowa i jedyna, tak! Dokładnie JEDYNA. Spotkałam się z nią w jej ulubionym hotelu Claridge`s w Londynie i byłam tak zdenerwowana, że trzęsły mi się wszystkie części ciała. Jak się potem okazało Kate była równie zestresowana:). Nie skończyło się na zwykłym „nice to meet you”, bo udało mi się namówić ją na wywiad, który zrobiłam specjalnie dla Was. Tylko w taki sposób będę mogła podzielić się z Wami prawdziwymi emocjami. Jedno jest pewne, po raz pierwszy zrozumialam, że można mieć ciastko i zjeść ciastko;).- napisała Maja.

Do tej pory królową była Doda, myślicie, że to przycinek do niej?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.