, ,  

Maja Sablewska i Edyta Górniak razem pracują !(video)

 To już pewne, Edyta Górniak ma opiekuna a jest nią Maja Szablewska.

AKTUALIZACJA


W dzisiejszym Dzień Dobry TVN Edyta Górniak i Maja Szablewska oficjalnie powiedziały o swojej współpracy. Maja już kiedyś mówiła, że chętnie by się zajęła karierą Edzi ale to ona sama powinna dobrać sobie menedżera. Czyżby to była podpowiedzieć dla diwy? Być może, bo nie trzeba było długo czekać jak do współpracy między nimi w końcu doszło.

Nie będę nic deklarowała, ani obiecywała. Ja po prostu będę ciężko pracować – powiedziała Maja.

Spotkałyśmy się z Mają któregoś razu i miałyśmy porozmawiać przez 20 minut, a rozmawiałyśmy do rana. To spotkanie zmieniło mój tok myślenia. Jestem bardzo skupiona na Allanku, więc komuś musiałam oddać w ręce swoje sprawy zawodowe. Teraz będę mogła zrobić rzeczy, które sobie wymarzyłam – powiedziała Górniak.

Jak będzie? Trudno powiedzieć. Z Rinke Rooyensem też miało być wspaniale, z tą różnicą, że Maja już miała kapryśną gwiazdę i potrafiła ją poskromić. Poskromi Edzię?

Przypomnijmy jak miało być z Rinke Rooyensem. W wywiadzie jaki na jesieni udzieliła Edyta i Rinke padały słowa takie jak:

Ufam Rinkiemu, bo on wykształcił wielu ludzi (…) Rochstar to wysoki poziom, który jest mi potrzebny(…)To był najlepszy wybór, czas pokaże, czy ze mną wytrzymasz(…)mam nadzieję no(…)Rinke jest zawsze otwarty , pozwala gwiazdom na dużo(…)Duży pies nie musi szczekać(…) i wiele innych.

Rinke wierzył, że da radę, jak wyszło? Wiemy wszyscy, mimo, że podobno znali jej oczekiwania i wiedzieli jaka jest, niestety nie udało się.

Posłuchajcie jak było i miało być.

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/124858,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/124858,player_loader.swf" /><param name="flashvars" value="src_url=http://www.plejada.pl/4,25083,wideo,,124858,co-laczy-edyte-gorniak-i-rinke-rooyensa,artykul.html" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object>{/htmlfix}

Zapamiętajcie ten film, być może znowu za jakiś czas do niego wrócimy.

Tu możecie zobaczyć dzisiejszy wywiad Edyty Górniak.

Tu możecie zobaczyć informacje o nowej płycie Górniak i współpracy z Mają Sablewską.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.