Maja Sablewska blokuje zaproszenie gwiazd do X-Faktor?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Media się rozpisują w informacjach, które podobno nie są prawdziwe

Dwa dni temu Pudelek napisał,że TVN nie może zaprosić żadnej gwiazdy do show X-Faktor, powód Maja Sablewska a dokładnie…

Afera jest spora, gdyż cały TVN bardzo liczył na profity z Mai zasiadającej w jury. Wszyscy są mocno rozczarowani jej występami, a do tego doszły teraz utrudnienia w zapraszaniu gwiazd do programu – opisuje Pudelka źródło. TVN nie może zaprosić ani Edyty, ani Dody ani Mariny Łuczenko. Sablewska obiecywała telewizji , że takie gwiazdy w programie się pojawią i dzięki jej znajomościom nie będą zawyżały swoich stawek, a wręcz zrobią to za darmo , przez wzgląd na byłą już menedżerkę.

Nasze źródło jest z kolei innego zdania.

Od kilku dni w mediach pojawiają się doniesienia na temat Mai Sablewskiej, która podobno miała zostać zatrudniona przez TVN w celu cięcia kosztów przy zapraszaniu gwiazd do programu. Chciałbym, jako że jestem bliżej tego wszystkiego, napisać jaka jest prawda. Jak wiadomo, każdy z jurorów do programu ma zaprosić jakiegoś artystę, który będzie tzw. „mentorem”. Nikt nigdy nie słyszał, by Maja miała ściągać do programu jakąś ze swoich  gwiazd, a tym bardziej Edytę Górniak (przecież byłoby to żałosne, gdyby do X factora wrzucała swoje podopieczne). Kandydatura Edyty, z tego co wiem, nie była w ogóle brana pod uwagę, więc doniesienia, że TVN nie może zapraszać gwiazd przez Maję nijak nie pokrywają się z decyzjami zapadającymi w produkcji. A w dodatku, z tego co mówi się w kuluarach, Maja od początku pracy przy programie ma zamiar wybrać na swojego mentora mężczyznę. Słyszałem, że dużo rozmawia z jedną dziewczyną z produkcji o mężczyźnie, który ją tak bardzo zafascynował. Jak sobie powiązałem fakty, to wydaje mi się, że jest to osoba dobrze znana w środowisku show biznesu i najprawdopodobniej to właśnie on będzie jej mentorem w tym programie.– opisuje nam sytuację osoba pracująca przy programie.

Które źródło mówi prawdę? Na pewno już niedługo się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.