, ,  

Maja odgraża się Dodzie!

 Jeśli Doda przekroczy granicę, Maja Sablewska nie będzie siedziała cicho!


To już jest wojna między Mają Sablewską a Dodą, chociaż nie mają fizycznego kontaktu między sobą. Wszystko zaczęło się gdy Majka przestała pracować dla Dody a ta pierwsza wzięła pod skrzydła młodą obiecującą Marinę uczenko. Oliwy do ognia dolała Sablewska jeszcze , kiedy nawiązała współpracę z największym wrogiem Dody, Edytą Górniak.

Apogeum sprawy miało miejsce podczas Eska Music Awards 2010, kiedy Doda została zepchnięta na tor boczny przy przedstawieniu jakie dały uczenko i Górniak. Nie pomogło 9 kreacji Dody by była nr 1 w programie. Na koniec oczywiście nie odpuściła i dopiekła Edzi.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku Edzia podzieli się tymi psychotropami, które dziś wzięła.

Sama Górniak do tej pory nie skomentowała słów swojego wroga, jednak Sablewska nie odpuści Dodzie jak donoszą Gwiazdy.

Maja nie może pogodzić się z tym, że jej była pracodawczyni obraża obecną. Jeśli Doda przekroczy granice, Majka nie będzie siedziała cicho.

Na przepychankach Mai i Dody najwięcej może stracić Górniak.  Podczas festiwalu Top Trendy organizowanego przez Polsat ma się odbyć koncert z okazji 20-lecia pracy artystycznej Górniak. Tyle, ze właśnie w tej stacji Doda najczęściej ją obraża. Ciekawe, co się stanie, jeśli władze Polsatu będą musiały podjąć decyzję: poskromić przyciągająca widzów jurorkę "Tylko nas dwoje" czy zapomnieć o koncercie Edyty – zastanawia się Fakt.

Wszystkie więc przed nami. Może się dziać i może być gorąco.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.