,  

Magda Welc zaśpiewa u boku Violetty Villas

Kapif/Michał Pieściuk / newspix.pl

Małą dziewczynkę zaprosiła sama królowa.

Już 14 lutego w Kielcach odbędzie się ostatni pożegnalny koncert Violetty Villas. Piosenkarka do udziału w koncercie zaprosiła Magdę Welc, zwyciężczynię ostatniego wydania Mam talent.

Fakt zastanawia się , czy przypadkiem artystka nie chce na swoje miejsce w ten sposób namaścić małej dziewczynki o pięknym głosie. Być może ale nam się wydaje, że Magda będzie jakby maską schorowanej Villas, która bardzo chce zakończyć swoją 50 letnią pracę na scenie a że sama już nie może śpiewać, Welc będzie świetnym dodatkiem do koncertu.

A dziewczynce przyda się każda reklama, już dziś występuje przy największych i coraz częściej każdy chce wystąpić u jej boku.

Czytaj też:

Kapif

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

- Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Magda Welc zaśpiewa u boku Violetty Villas

  • jacek

    „Juz dziś występuje przy największych i coraz częściej każdy chce wystąpić u jej boku.” Gdyż najwięksi doskonale zdają sobie sprawę z tego co się naprawdę wydarzyło podczas finału III edycji Mam Talent: TO BYŁY NARODZINY GWIAZDY! Dzięki temu ta właśnie edycja przejdzie do historii polskiej muzyki. Czy to się komuś podoba czy nie. Wspanała kariera Magdy Welc będzie trwała na pewno nie krócej niż kariera Pani Violetty, która żegna się uz z publicznością.

You must be logged in to post a comment.