Magda Welc wygra „Mam talent”? (video)

TVN

Tak obstawiają bukmacherzy!

Już dziś będzie miał miejsce finał trzeciej edycji popularnego programu rozrywkowego „Mam talent”. Eksperci STS szacują, że spośród dziesięciu uczestników, którzy awansowali z półfinałów, największe szanse na zwycięstwo w ostatnim odcinku ma młoda piosenkarka Magda Welc.

Publiczność i jury podczas pięciu półfinałów emitowanych w każdą sobotę, wybrało dziesięciu najbardziej utalentowanych uczestników. Największą furorę zdają się robić talenty wokalne, dlatego też eksperci Star- Typ Sport musieli wybierać spośród licznego grona posiadaczy doskonałych głosów. Według nich, największe szanse na zwycięstwo ma 11- letnia piosenkarka Magda Welc. O najwyższe miejsce na podium powalczy z Kamilem Bednarkiem i Piotrem Lisieckim.

W decydującym odcinku programu „Mam talent” Magda Welc ma odrobinę większe szanse, niż panowie Bednarek i Lisiecki. Różnica nie jest wielka, ale w ostatecznej wygranej, może być znacząca. Wszyscy finaliści zdobyli uznanie jury i publiczności. W tym roku finał zapowiada się niezwykle emocjonująco i będzie chyba najbardziej wyrównany w historii programu – komentuje Michał Rurański, ekspert Star- Typ Sport.

Wśród pozostałych finalistów znajdują się również ogromne talenty. Sabina Jeszka i Paweł Ejzenberg mogą przecież sprawić niespodziankę i po raz kolejny zachwycić publiczność.

Oprócz wymienionych faworytów, w finale biorą udział również pozostali wokaliści: Kasia Sochacka, Patrycja Malinowska oraz zespół Me, Myself and I, a także tancerze: Ania i Jacek i Studio UDS.

Według kursów ekspertów Star-Typ Sport, za każde postawione 100 zł na zwycięstwo poszczególnego uczestnika, można odpowiednio uzyskać:

Magda Welc – 193.50 zł

Piotr Lisiecki – 219.60 zł

Kamil Bednarek – 219.60 zł

Sabina Jeszka – 307.80 zł

Paweł Ejzenberg – 307.80 zł

Patrycja Malinowska – 703.80 zł

Studio UDS – 1320,30 zł

Me, myself and I – 1759, 50 zł

Kasia Sochacka – 2199,60 zł

Ania i Jacek – 2639,70 zł

Posłuchajcie jeszcze raz Magdy Welc

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.