,  

Magda Welc- fawortyką Mam Talent?!(video)

Czy 12 letnia dziewczynka wygra tę edycję Mam talent? Bukmacherzy obstawiają właśnie na nią zakłady.

Trzecia edycja flagowego programu TVN zbliża się do fazy półfinałów. Pierwszy z nich odbędzie się już 23 października. Z powodu ogromnego zainteresowania zakładami na telewizyjne show, firma bukmacherska Star-Typ Sport (STS) proponuje możliwość wytypowania zwycięzcy poszczególnych odcinków, programu „Mam Talent”.

Miłośnicy telewizyjnych emocji mogą już obstawiać swoich ulubieńców w „Tańcu z Gwiazdami”. Teraz firma STS przygotowała zakłady na wszystkich uczestników pierwszego półfinału „Mam Talent”, jednak już na pierwszy rzut oka widać, że faworytkami są dwie wokalistki – Magda Welc i Patrycja Malinowska. Młodsza z piosenkarek zachwyciła w odcinku eliminacyjnym, wykonując utwór Edyty Geppert, zaś Patrycja zdobyła serca publiczności śpiewając piosenkę duetu Gnarls Barkley – „Crazy”.

Naszym zdaniem dwunastoletnia Magda jest główną faworytką do awansu do finału programu– mówi Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport – Nie oznacza to, że inni uczestnicy są bez szans. Do ścisłego finału awansują przecież dwie osoby, bądź grupy. Jesteśmy ciekawi jak młoda wokalistka poradzi sobie z presją – podsumowuje.

Obok Magdy Welc i Patrycji Malinowskiej swoje talenty zaprezentują Grupa akrobatyczna Ylcan, Kwartet Bacewicz, grupa taneczna Flexi, wokalista Michał Grobelny, performer Darek przebrany za Cher oraz egipski tancerz Ibrahim Mahmoud. Zwycięzcę tradycyjnie wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS, jurorzy zaś rozstrzygną głosowaniem, kto z drugiego i trzeciego miejsca zaprezentuje się w finale.

Zgadacie się?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.