Magda Schejbal w drugiej ciąży. Chyba pora na ślub!

Kapif

Jej życie mogłoby być wzorem do napisania dobrego scenariusza filmowego

Magda Schejbal wielką popularność zdobyła jako podkomisarz Barbara Storosz w serialu „Kryminalni”. Pracowita, ambitna i bystra policjantka szybko odnalazła się w twardym, męskim świecie, czym zdobyła uznanie komisarza Zawady (Marek Włodarczyk) i Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny). Po „Kryminalnych” Magda zagrała jeszcze w kinowym przeboju „Nie kłam kochanie”. Potem przyszedł czas na przerwę – aktorka przez prawie 2 lata nie pojawiła się na planie filmowym, ale to nie znaczy, że w jej życiu nic się nie działo. Gwiazda urodziła synka i to jemu poświęcała cały wolny czas.

W 2010 roku nastąpił przełom w karierze aktorki. Dostała propozycję zagrania głównej roli w serialu „Szpilki na Giewoncie”. Powróciła do pracy i chyba nie mogła lepiej trafić, bo „Szpilki…” okazały się absolutnym hitem! Serial bije rekordy popularności, bije też na głowę konkurencję we wszelkich rankingach oglądalności. Miłośnicy produkcji już czekają na nową serię przygód przebojowej Ewy Drawskiej. „Szpilki na Giewoncie” okazały się dla aktorki nie tylko świetną propozycją zawodową, ale także wpłynęły na jej prywatne życie. Gwiazda, która na stałe przeprowadziła się do stolicy polskich Tatr, znalazła tam także szczęście osobiste i wielką miłość. Zupełnie tak, jak jej serialowa Ewa, pokochała Zakopane i pokochała… górala. Wybrankiem Magdy został Sławomir Zięba-Drzymalski. Para związała się też zawodowo – przystojny góral jest od jakiegoś czasu także menedżerem aktorki. Ale to nie koniec tego scenariusza. Niedawno media obiegła informacja, że Magda jest w ciąży! Para podobno myśli po cichu o ślubie. Ze ślubem czy bez, ta historia i tak ma już swój prawdziwy happy end, choć tak naprawdę to przecież dopiero początek.

Mamy też dobrą wiadomość dla fanów „Szpilek…”. Producenci planują kolejną część serialu. Zdjęcia ruszają zgodnie z planem, więc wszystko wskazuje na to, że po wakacjach znów będziemy śledzić perypetie serialowej Ewy. Czy i ona odnajdzie wreszcie szczęście u boku ukochanego? Zobaczymy za kilka miesięcy.

Zobacz też:Herbuś dodaje sobie lat. Tylko po co?

 

 

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.