Magda Roman będzie pozować dla Vogue?

Jest już po kilku sesjach zdjęciowych, to początek jej wielkiej kariery.

Magda Roman nie wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej podczas udziału w Top Model i tym samym musiała odejść z programu. Zanim jednak odpadła dostała swój profil na największej stronie o modelkach Models.com. Dzięki temu dzis dzwonią do niej telefony od najbardziej prestiżowych magazynów. Kariera Roman zaczęła sie jeszcze kiedy inne dziewczyny show walczą o tytuł topmodelki.

Marcin Tyszka towarzyszł Roman w drodze do Hiszpanii, gdzie odbyła się jedna z zagranicznych sesji zdjęciowych do magazynu Telva.

Magda Roman wrzucona na gleboka wode- pierszy raz leciala samolotem ,pierwszy raz w ogole wyjechala z Polski… iii doleciala …. zaczynamy sesje-:) Magda poradzila sobie wczoraj swietnie na sesji – choc nie rozumiala co ludzie mowia,nad cialem musi jeszcze duuuuzo pracowac ale ekipa z Madrytu byla zachwycona- make up artists Pablo Iglesias- to najwieksza gwiazda hiszpanskiego swiata mody i jedyny makijazysta Penelope Cruz do wszystkich zdjec i kampanii – mial milion pomyslow na Magde … 12 zdjec swietnych zdjec w jeden dzien- efekt juz w grudniu – a telefelon pani Roman nie przestaje dzwonic…nawet sobie nie wyobrazacie jakie magazyny zaczynaja sie o nia ubiegac – napisał na swoim profilu na portalu społecznościowym fotograf. (pisownia oryginalna).

Magda wszyskie informacje potwierdziła wczoarj w Dzień Dobry tVMN, gdzie przybyła z Lucyną Szymańską (szefowa agencji modelek D’Vision)

Trzymamy kciuki za Magdę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.