Madox reklamuje Pina loca night

Już w sobotę w Krakowie wystąpi Madox w ramach miesiąca Pina colady w Celebrities Cocktail & Music Club. Podczas „Pina loca night” będzie podkręcać też smak Pina colady w klubie i stworzy swój autorski cocktail na jej bazie o nazwie „MDX Reactor”.

Ekscytuje i intryguje – śpiewem i niejednoznacznym wyglądem. Mężczyzna, czy kobieta? Sam to zainteresowanie jeszcze bardziej podsyca – daje się fotografować w uniseksualnych pozach, robić makijaż i ubierać w kobiece stroje. Madox, charyzmatyczna gwiazda z „Mam talent“ – okrzyknięty polskim Davidem Bowe, wystąpi 21.05.2011 podczas „Pina loca night“ wieńczącej miesiąc Pina colady w Celebrities Cocktail & Music Club w Krakowie.

Wiele można o Madoxie powiedzieć, ale na pewno nie można odmówić mu charyzmy i oryginalności. Jego występ zachwycił jury „Mam Talent“ i otworzył mu drzwi do świata polskiego show biznesu. Artysta nie do podrobienia, z poczuciem dużej swobody artystycznej, bez skrępowania robi na scenie to co mu się żywnie podoba.

Madox podsyci znowu, ale tym razem smak Pina colady. Podczas „Pina loca night“, pełnej nieskrępowanych szaleństw nocy wieńczącej miesiąc Pina colady, nie tylko zaśpiewa, ale także podkręci smak promowanego cocktailu i stworzy swój autorski cocktail o nazwie „MDX Reactor“, który będzie dostępny w klubowej karcie cocktaili już od 21.05.2011.

Koncert Madoxa podzielony będzie na 2 części. Po przygotowaniu cocktaili na oczach gości oraz rozstrzygnięcia konkursu na podkręcenie Pina colady, rozpocznie się pierwszy występ Madoxa. – Około północy zacznie od pierwszego  singla “High on you”,do którego niebawem będzie dostępny w sieci teledysk. Madox planuje wymieszać jak największe hity z utworami, które kocha oraz z dwoma własnymi – informuje Piotr Grabarczyk, manager artysty. Druga część koncertu przewidziana jest na godzinę 3 w nocy.

Podczas imprezy, jak przez cały maj obowiązywać będzie w klubie „wyśmienita” promocja na Pina coladę.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Madox reklamuje Pina loca night

  • agi

    charyzma
    «szczególne cechy osobowości, którym osoba je posiadająca zawdzięcza niekwestionowany autorytet u ludzi i wpływ na nich>
    brawo dla autora, warto czasem sięgnąć po słownik zanim się użyje słowa, którego znaczenia się nie zna.. jeśli to coś ma być autorytetem to jestem za przymusowa eutanazja dla takich dziwaków i ich zboczonych fanów

You must be logged in to post a comment.