Madonna dziś w Auschwitz?!

ImageTeraz właśnie Madonna zwiedza Auschwitz, tak donosi TVN24.

AKTUALIZACJA


Być może jeszcze teraz Madonna jest na terenie obozu koncentracyjnego Aschwitz, które pokazuje swoim dzieciom.

Madonna miała pojawić się w historycznym miejscu w niedziele, jednak zmieniła plany.

Przed godziną 13. w Balicach wylądować miały dwa prywatne samoloty z Pragi. Jednym z nich przyleci Madonna. Pierwsza maszyna pojawiła się na lotnisku w Balicach o godzinie 12:20, druga – z Madonną na pokładzie – ma przylecieć lada chwila– donosiła gazeta.pl o godzinie 14:14.

Po wylądowaniu Madonna nie będzie przechodzić odprawy paszportowej. Na płycie lotniska czekać będą na nią limuzyny i to właśnie samochodami gwiazda popu z dziećmi pojedzie do Oświęcimia.– czytamy dalej.

Zwiedzanie Auschwitz ma być ważną lekcją historii dla samej piosenkarki, jak i jej dzieci. Odwiedziny w Oświęcimiu mają też być swego rodzaju preludium do wyjazdu gwiazdy do Jerozolimy. Tam artystka ma zamiar m.in. modlić się pod ścianą płaczu.
– donosi inny tabloid.

Tak więc Madonna już jest w Polsce. Jutro wielki koncert i wielkie manifestacje, które maja być sprzeciwem dla występu artystki.

Aktualizacja!

Ile tabloidów tyle plotek. Madonna miała wylądować o 14:00, do tej pory nie wylądowała. Terminal,  na którym ma się pojawić gwiazda cały czas był zamknięty, w tej chwili udostępniono go wozom z przesyłkami. Policja zablokowała pasy ruchu, wszystko zostało tak zorganizowane, by nikt nie mógł zrobić Madonnie zdjęcia.

Spodziewano się tłumu fanów na lotnisku w Balicach, nie ma żadnego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.